KONST / Litografier / Färglitografi 13899361
nr 1389 9361
Franco Costa
(f. 1934), Italien
Färglitografi, "All Clear At The Start". Komposition med segelbåtar. Signerad, numrerad 19/30 (AP). Motivet: 60x80 cm, yttermått inklusive ram: 68x87 cm
Franco Costa, född 1934, italiensk målare,
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:08:19
1.200 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr